Deze corridor wordt getrokken vanuit het Amsterdam Logistics Program. Zij werken nauw samen met Schiphol, de Haven van Amsterdam, Royal Flora Holland en de RAI en een aantal vervoerders. De corridormanager is Janneke Nijsing
De corridor Zuid Nederland omvat routes in de Provincie Brabant en Limburg. De corridor word getrokken door SmartwayZ.NL, met Janneke Nijsing als corridormanager.
De CTC Zeeland richt zich op drie gebieden: de A58 met Vlaketunnel en uitwijkroute N256 en N59; de route tussen de A58 en Vlissingen en de zogenaamde ‘Central Gate’ met de North Sea Port. CTC Zeeland is een initiatief van de Provincie Zeeland in samenwerking met Rijkswaterstaat Zee en Delta en North Sea Port. De corridormanager is Rob Koppejan.